LISTWY PRZYPODŁOGOWE

W naszej ofercie dostępne są również listwy po posadzek żywicznych. Posiadamy produkty renomowanych marek, które dopasowują się do wielu kombinacji oraz wariantów. To nowatorskie produkty, które dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej a także w różnych zestawieniach. Nasze listwy można wykorzystać zarówno w obiektach przemysłowych, halach magazynowych, a także będą stanowić wykończenie pomieszczeń codziennego użytku. To produkty, które znajdą zastosowanie zarówno w małych jak i wielkich pomieszczeniach. Dzięki różnorodności możemy stworzyć warianty specjalnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Nasze listwy posadzkowe to listwy wykorzystywane do wykończenia posadzek żywicznych zarówno epoksydowe, poliuretanowych jak i metalicznych. To produkty wyróżniające się wszechstronnością zastosowania oraz funkcjonalnością.

Charakteryzują się wzornictwem inspirowanym najnowszymi trendami. Świetnie sprawdzą się przy wykończeniu industrialnych projektów. Produkty te wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Wykonane są ze stali, aluminium, drewna a także z materiałów syntetycznych.

Tak małe detale sprawiają, że pomieszczenia nabierają kształtów, kątów a także zyskują charakter. Oprócz listew posadzkowych posiadamy wszelkie dodatkowe komponenty do realizacji połączeń. W ofercie można znaleźć narożniki zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne, łączniki oraz zaślepki. Dzięki temu mamy gwarancję spójnego efektu końcowego. Małe detale decydują o końcowym efekcie, dlatego też warto wybrać produkty z naszego asortymentu. To doskonały wybór.