POSADZKI ŻYWICZNE METALICZNE OPOLE

Metaliczna posadzka żywiczna Opole

Metaliczna posadzka żywiczna wykonywana jest głównie z żywicy epoksydowej. Jest to rodzaj posadzki artystycznej, dający piękny zapierający dech w piersiach efekt. To rodzaj posadzki dekoracyjnej. Świetnie nadaje się do zaaranżowania pomieszczenia o nietypowym przeznaczeniu, ale również świetnie spisuje się w łazienkach lub pomieszczeniach codziennego użytku. To trend wykorzystywany w dużej w mierze w lokalach często użytkowanych przez klientów. Przykuwa i przyciąga wzrok, a do tego jest bardzo łatwy w utrzymaniu w czystości. To częsty wybór fryzjerów. Właściciele salonów fryzjerskich, w których występuje posadzka żywiczna metaliczna, cenią sobie łatwość w utrzymaniu w czystości podłogi, odporność na zabrudzenia, szorowania, a także uszkodzenia mechaniczne.

Ten rodzaj posadzki cechuje się doskonałą szczelnością oraz dodatkowo wygłusza pomieszczenie.  To głównie posadzki artystyczne, oraz dekoracyjne. Często są bardzo błyszczące, połyskujące, a także występują w chłonnych odcieniach. Metaliczny połysk to znak rozpoznawczy.  Występują także matowe. Posadzki te nie posiadają widocznych spoin. Posadzka żywiczna pozwala dopasować się do indywidualnych potrzeb podłoża. To świetne uzupełnienie wnętrza.

Posadzki metaliczne żywiczne często realizowane są z dodatkową powłoką ochroną, której zadaniem jest jak sama nazwa wskazuje dodatkowo ochrona przed zarysowaniami, uszkodzeniami mechanicznymi oraz pęknięciami. Dzięki takiej powłoce posadzka żywiczna zostaje bez naruszenia. Powłokę taką można w każdej chwili usunąć lub położyć na nowo. To przedłużenie żywotności posadzki.

Posadzki metaliczne Opole

Prowadzisz własny biznes i poszukujesz ciekawego rozwiązania projektowego, które doskonale wykończy pomieszczenie i przyciągnie uwagę każdego odwiedzającego klienta? Posadzka metaliczna to doskonały sposób na niezwykły efekt i piękne wykończenie wnętrza salonu fryzjerskiego, restauracji, a nawet butiku odzieżowego. Odporne na zniszczenia posadzki żywiczne metaliczne charakteryzują się wysoką wydajnością, są niezwykle łatwe w utrzymaniu i dodatkowo wygłuszają pomieszczenie. Artystyczne wykończenie i pełna ochrona przed zabrudzeniami, pęknięciami i uszkodzeniami mechanicznymi? Taką gwarancję daje tylko posadzka żywiczna metaliczna!

Cennik wykonania posadzki:

Cena wykonania posadzki żywicznej metalicznej uzależniona jest od użytych materiałów, stanu podłoża, stopnia trudności wykonania,  miejsca realizacji oraz od metrażu.