REGENERACJA POSADZEK OPOLE

Nawet najbardziej trwałe posadzki żywiczne są podatne na uszkodzenia, szczególnie gdy każdego dnia narażone są na spadające przedmioty, ogromne naciski i bardzo częste użytkowanie. Nasza firma jest w stanie zająć się regeneracją zarówno nowszych, jak i starszych posadzek żywicznych noszących ślady zużycia, wgniecenia, zadrapania czy starcia wierzchnich warstw lakieru. Gwarantujemy zarówno uzupełnianie ubytków w posadzce, jak i odnowienie warstw lakieru, dzięki któremu posadzka będzie wyglądała jak nowa już po kilku godzinach pracy. Działamy na terenie Opola i okolic, a ceny usług zależą od rodzaju wybranej posadzki i zakresu prac potrzebnych do wykonania przy jej wykładaniu bądź regeneracji.

 

Regeneracja posadzek w Opolu

W celu skutecznego naprawienia uszkodzeń posadzki wykonanej z żywicy w pierwszym etapie procesu naprawczego należy oszacować poniesione szkody i ocenić stan techniczny podłoża. Po dokonania oceny należy dobrać właściwe materiały oraz odpowiednią technologię naprawy. Po zregenerowaniu posadzki stosuje się specjalne środki do gruntowania podłoża. Możemy wyróżnić dwie metody naprawy posadzki wykonanej z żywicy.

Pierwsza metoda to pokrycie całej powierzchni posadzki żywicznej dodatkową warstwą żywicy. W efekcie daje to ujednolicenie powierzchni oraz wyrównanie wszelkich nierówności. Zapobiega to powstawaniu nieszczelności, mikrouszkodzeń oraz niweluje wszelkie zarysowania. Drugim sposobem regeneracji  gruntownej posadzki żywicznej jest dwukrotne polakierowanie posadzki w jej kolorze. 

Aby przygotować posadzkę do gruntownej regeneracji w pierwszy kroku należy doczyścić ją za pomocą specjalnie do tego przystosowanych maszyn czyszczących oraz odpowiednio dobranych preparatów chemicznych. Jeśli to nie przyniesie zamierzonych skutków, często kolejnym stosowanym krokiem jest poddanie posadzki szlifowaniu, a następnie polerowanie.

Pęknięcia oraz zarysowania po wcześniejszym nacięciu pęknięcia wypełniane są elastyczną masą żywiczną. Natomiast miejscowe naprawy posadzki żywicznej często wykonywane są za pomocą żywic szybkowiążących.

Regeneracja posadzek Opole i okolice

Nasza firma działa na terenie województwa dolnośląskiego, oferując mieszkańcom Opola i okolic pełną paletę usług związanych z regeneracją posadzek żywicznych bez względu na ich rodzaj, wiek czy zakres zniszczeń. Zajmujemy się zarówno uzupełnianiem ubytków, pęknięć i wgnieceń, jak i całkowitą odnową wierzchnich warstw lakieru dających posadzce pełen połysk, dodatkową wytrzymałość na zniszczenia i ścieranie oraz wykończenie, dzięki któremu posadzka wygląda na zupełnie nową. Konserwacja i regeneracja posadzek wyceniane są w zależności od stopnia uszkodzenia posadzki oraz wykorzystanej techniki regeneracji.

Cennik wykonania regeneracji posadzki:

Konserwacja i regeneracja wyceniane są w zależności od stopnia uszkodzenia posadzki oraz techniki regeneracji.